O NAS

„Przeciwności, z którymi musimy się mierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem”.

Nick Vujicic
Adwokat Jacek Krężelewski

Jacek Krężelewski

Adwokat Jacek Krężelewski

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu (1979 r.). Odbył aplikację radcowską w 1984 r. Natomiast w 1996 r. został wpisany na listę adwokatów w Izbie Adwokackiej w  Bydgoszczy. Od 2000 r. wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Toruniu, następnie został wybrany na całą kadencję (2007 – 2013) rzecznikiem dyscyplinarnym Kujawsko – Pomorskiej Izby Adwokackiej w Toruniu. W latach 2013 – 2015 był członkiem ORA Kujawsko – Pomorskiej Izby Adwokackiej w Toruniu.

W latach 1984 – 1991 był radcą prawnym w jednostkach samorządu terytorialnego. Zajmował się obsługą prawną spółek prawa handlowego. Następnie w latach 1986 – 1989 był radcą prawnym w Urzędzie Wojewódzkim w Toruniu.

Jako radca prawny i adwokat zajmował się i nadal zajmuje obsługą prawną podmiotów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego. Prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych. Jest obrońcą w wielu głośnych sprawach karnych.

Był patronem 29 aplikantów radcowskich i adwokackich.

Adwokat Dominik Kwitliński

Dominik Kwitliński

Adwokat Dominik Kwitliński

W latach 2017-2019 odbył aplikację adwokacką przy Kujawsko – Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Toruniu. Doświadczenie zdobywał w kancelariach adwokackich na terenie całego kraju. Od 2021 r. wpisany jest na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego we Włocławku oraz na listę mediatorów Centrum Mediacji Przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego oraz prawa cywilnego, zwłaszcza w obszarze prawa medycznego i rodzinnego. Jest autorem licznych artykułów z zakresu prawa konstytucyjnego i cywilnego. Brał udział w wielu ogólnopolskich konferencjach dotyczących tematyki prawa konstytucyjnego, cywilnego i kanonicznego.

Kierownik sekretariatu

Maria Wasielewska

Kierownik Sekretariatu Maria Wasielewska

Od lipca 2007 r. zatrudniona na stanowisku Kierownika Sekretariatu Kancelarii. Odpowiada za pierwszy kontakt z klientem oraz prowadzenie spraw administracyjno – organizacyjnych.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

d.kwitlinski@kkadwokaci.pl
ul. Orla 1
87-800 Włocławek

kancelaria_krezelewski@wp.pl
ul. Turystyczna 74B
87-100 Toruń


Call Now ButtonZADZWOŃ