Prawo karne

„Przeciwności, z którymi musimy się mierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem”.

Nick Vujicic

Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania prawne i wsparcie od 40 lat

Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi z zakresu prawa karnego, prawa karno-skarbowego, prawa karnego wykonawczego i prawa wykroczeń.

Oferta Kancelarii Adwokackiej obejmuje przede wszystkim obronę podejrzanego i oskarżonego na wszystkich etapach postępowania, tj. na etapie postępowania przygotowawczego i sądowego. Poniżej znajdą Państwo listę przykładowych spraw z zakresu prawa karnego, w zakresie których Kancelaria udziela porad prawnych w Toruniu i Włocławku. Jeżeli na poniższej liście brakuje usługi, którą jesteście Państwo zainteresowani proszę o kontakt w celu ustalenia czy Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie, której Państwa sprawa dotyczy.

Lista przykładowych spraw z zakresu prawa karnego: 

  • sprawy karne o zbrodnie i występki (m.in. rozbój, jazda pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, groźby karalne, oszustwo, kradzież, zniesławienie, pomówienie)
  • sprawy karne gospodarcze (np. oszustwa kredytowe)
  • sprawy wykroczeniowe (kolizje komunikacyjne, drobne kradzieże)
  • reprezentowanie od etapu postępowania przygotowawczego (przed Prokuraturą, Policją, ABW), poprzez obronę we wszystkich instancjach postępowania sądowego
  • reprezentowanie skazanego na etapie postępowania karnego wykonawczego, zwłaszcza w sprawach o odroczenie i zawieszanie bezwzględnej kary pozbawienia wolności
  • pomoc tymczasowo aresztowanym

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

+48 669 878 746

d.kwitlinski@kkadwokaci.pl
ul. Orla 1
87-800 Włocławek
Filia:
ul. Mickiewicza 48/4
87-100 Toruń

+48 501 516 631

kancelaria_krezelewski@wp.pl
ul. Mickiewicza 48/4
87-100 Toruń


ZADZWOŃ